Zaloguj się lub Zarejestruj się za darmo!
Nasi sponsorzy
Najnowsze wiadomości
Najnowsze komentarze
Kanały RSS
Icon Strona główna > Karolek Król
Icon Z galerii...
Karolek 1 grudnia 2011  r., przeszedł drugą operację. Zniósł ją dzielnie ale to nie koniec leczenia. Karolek jest już w domu pod troskliwą opieką rodziców, którzy wraz z nim za naszym pośrednictwem pragną podziękować wszystkim darczyńcom: to dzięki Wam Karolek posiada niezbędne środki na kosztowne leczenie.Karolek po zabiegu wykonanym w znieczuleniu ogólnym sanacji jamy ustnej.


O  KAROLKU    napisali do nas jego rodzice:
Moi Drodzy, jak już wcześniej wspominaliśmy, Karolek urodził się z poważną, wrodzoną, złożoną  wadą serca. Jest dzieckiem po dwóch ciężkich operacjach metodą Fontana, na otwartym sercu i kilku innych zabiegach związanych z serduszkiem. Karolka wada to:
artrezja zastawki trójdzielnej, hipoplazja prawej komory (brak prawej komory)
, ubytek miedzyprzedsionkowy, ubytek międzykomorowy, podzastawkowe zwężenie tętnicy płucnej. Karolek przeszedł już cewnikowanie serca i angiokardiografię, implantację coili do anastomoz systemowych, drenaż obustronny jam płucnych. 
Karolek wymaga stałego leczenia, kontroli lekarskich w poradniach Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego
w Krakowie Prokocimiu. Obecnie jest pod kontrolą trzech poradni: kardiologicznej, stomatologicznej - gdzie miał ostatnio przeprowadzony  zabieg w znieczuleniu ogólnym sanacji jamy ustnej. Usunięto mu dziesięć zębów, wykonano łyżeczkowanie i szycie dziąseł. Zabieg ten ma zapobiec próchnicy, która w jego przypadku może przynieść fatalny skutek. Pozostaje także pod stałą opieką poradni urologicznej, ponieważ miał problemy z pęcherzem moczowym a także podejrzenie o refluks i badania w tym kierunku - cystografia.
Moi Kochani, z całego serca prosimy o wsparcie w leczeniu i podarowanie 1% dla naszego synka Karolka, ponieważ wszystko jest bardzo drogie a my - rodzice nie zawsze jesteśmy w stanie pokryć wszystkie koszty związane z leczeniem. Bardzo prosimy o pomoc i z góry serdecznie dziękujemy -
                                     rodzice Karolka

Wszystkim, którzy mogą pomóc w  kosztownym leczeniu Karolka podajemy numer naszego konta : 
 53 8804 0000 0000 0021 9718 0001
 na który należy dokonywać wpłaty

  (z dopiskiem „KAROLEK”)

KRS 0000212400

Wpływy jakie z 1%  (za rok 2016)
otrzymał Karolek wynoszą:
3 447,67 zł.
Serdecznie dziękujemy i prosimy
o dalsze wsparcie finansowe

Limanowska Akcja Charytatywna, ul. Zygmunta Augusta 10, 34-600 Limanowa | Teresa Zabramny
Bank Spółdzielczy w Limanowej 53 8804 0000 0000 0021 9718 0001 | KRS 0000212400

Based on engine MemHT Portal - PolishPack, GNU/GPL | © Limanowska Akcja Charytatywna.